perfekcyjneStrony.pl - Joomla! 3.6 już dostępna

Strony WWW Poznań, Leszno, Strony Internetowe, Sklepy Internetowe, Szablony Allegro, Szablony eBay

j3 6Oficjalna wersja Joomla 3.6! jest już dostępna. W stosunku do poprzedniej wersji 3.51 wdrożono ok. 400 poprawek. Co przynosi nowa wersja tego popularnego systemu CMS? Większość z nich dotyczy oczywiście kwestii bezpieczeństwa. Wprowadzono jednak kilka nowych funkcjonalności, które ułatwią jeszcze bardziej zarządzanie stroną internetową opartą o Joomla!. Odpowiedź znajdziecie na poniższej infografice.

 

 

Joomla! 3.6 - nowe funkcjonalności

To co ma do zaoferowania nowa Joomla! możecie znaleźć na poniższej inforgrafice. Twórcy postawili na przyśpieszenie obługi witryny. Na zapleczu strony można już wyświetlić różne moduły menu na jednej karcie, a będąc zalogowanym jako administrator z poziomu frontu strony internetowej możemy dodawać nowe kategorie. Nieznacznie zmieniło się menu nawigacyjne na zapleczu - dodano pozycje podmenu do głównych kategorii, dzięki czemu nie trzeba wchodzić w konkretną opcję aby przejść do bardziej szczegółowych ustawień.

 

 

Bezpłatna aktualizacja

Nową werję Joomla! należy zainstalować niezwłocznie ze względów bezpieczeństwa. Dla wszystkich naszych klientów przeprowadzimy bezpłatną aktualizację w obrębie wersji 3.x - wystarczy skontakować się z nami poprzez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt lub za pomocą formularza zgłoszeniowego w Panelu Klienta.

Nasi Klienci

Chcesz przedyskutować swój projekt?

Skontaktuj się z nami

Chcesz przedyskutować
swój projekt?

Skontaktuj się z nami