perfekcyjneStrony.pl - Joomla! 3.6 już dostępna

POZYCJONOWANIE

Obecność w Internecie to najlepszy sposób na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów i tym samym na polepszenie zysków firmy. Zwiększ swoje notowania – skorzystaj z szansy jaką daje Ci pozycjonowanie stron internetowych.

ZOBACZ WIĘCEJ

SZABLONY ALLEGRO

Wyróżnij swoje aukcje wśród milionów innych. Stwórz swoją markę, podnieś jakość biznesu, sprzedawaj więcej, częściej, dzięki profesjonalnej i estetycznej aukcji dostosowanej do Twojego klienta.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

STRONY INTERNETOWE

Internet zdominował współczesny świat. Brak obecności w sieci zakrawa o samobójstwo marketingowe. Profesjonalna i przejrzysta strona internetowa to podstawa we współczesnym biznesie. Zaufaj i powierz jej wykonanie profesjonalistom.

ZOBACZ WIĘCEJ

MARKETING INTERNETOWY

Tworzymy i administrujemy profilami społecznościowymi. Dostarczamy treści, zdobywamy, angażujemy i prowadzimy dialog z fanami marki, stale budując jej potencjał. 

ZOBACZ WIĘCEJ

SKLEPY INTERNETOWE

Sprzedaż e-commerce to brak ograniczeń. Sprzedawaj wszędzie i zawsze. Profesjonalna responsywna platforma sprzedażowa wzbudzi zaufanie Twoich klientów. Wspólnie będziemy dążyć do perfekcji. Sprzedaż  nigdy nie była tak prosta.

ZOBACZ WIĘCEJ

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Spójna identyfikacja wizualna to klucz do sukcesu. Jeśli szukasz kreatywnych grafików - dobrze trafiłeś! Skutecznie zwięszymy Twoją rozpoznawalność. Kreacja biznesowego wizerunku to nasza pasja.

ZOBACZ WIĘCEJ

SUPPORT


24h/7 DNI
W TYGODNIU

GWARANTUJEMY


0

PROCENT
ZADOWOLENIA

RESPONSYWNE


  

FUNKCJONALNE
STRONY INTERNETOWE

PONAD


0

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Nasi Klienci

Strony WWW Poznań, Leszno, Strony Internetowe, Sklepy Internetowe, Szablony Allegro, Szablony eBay

j3 6Oficjalna wersja Joomla 3.6! jest już dostępna. W stosunku do poprzedniej wersji 3.51 wdrożono ok. 400 poprawek. Co przynosi nowa wersja tego popularnego systemu CMS? Większość z nich dotyczy oczywiście kwestii bezpieczeństwa. Wprowadzono jednak kilka nowych funkcjonalności, które ułatwią jeszcze bardziej zarządzanie stroną internetową opartą o Joomla!. Odpowiedź znajdziecie na poniższej infografice.

 

 

Joomla! 3.6 - nowe funkcjonalności

To co ma do zaoferowania nowa Joomla! możecie znaleźć na poniższej inforgrafice. Twórcy postawili na przyśpieszenie obługi witryny. Na zapleczu strony można już wyświetlić różne moduły menu na jednej karcie, a będąc zalogowanym jako administrator z poziomu frontu strony internetowej możemy dodawać nowe kategorie. Nieznacznie zmieniło się menu nawigacyjne na zapleczu - dodano pozycje podmenu do głównych kategorii, dzięki czemu nie trzeba wchodzić w konkretną opcję aby przejść do bardziej szczegółowych ustawień.

 

 

Bezpłatna aktualizacja

Nową werję Joomla! należy zainstalować niezwłocznie ze względów bezpieczeństwa. Dla wszystkich naszych klientów przeprowadzimy bezpłatną aktualizację w obrębie wersji 3.x - wystarczy skontakować się z nami poprzez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt lub za pomocą formularza zgłoszeniowego w Panelu Klienta.

Chcesz przedyskutować swój projekt?

Skontaktuj się z nami

Chcesz przedyskutować
swój projekt?

Skontaktuj się z nami

Newsletter

Chesz otrzymywać min. 20% rabaty na nasze usługi? Pamiętaj, wysyłamy tylko wartościowe zniżki!