perfekcyjneStrony.pl - Wordpress najczęściej infekowaną platformą CMS

POZYCJONOWANIE

Obecność w Internecie to najlepszy sposób na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów i tym samym na polepszenie zysków firmy. Zwiększ swoje notowania – skorzystaj z szansy jaką daje Ci pozycjonowanie stron internetowych.

ZOBACZ WIĘCEJ

SZABLONY ALLEGRO

Wyróżnij swoje aukcje wśród milionów innych. Stwórz swoją markę, podnieś jakość biznesu, sprzedawaj więcej, częściej, dzięki profesjonalnej i estetycznej aukcji dostosowanej do Twojego klienta.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

STRONY INTERNETOWE

Internet zdominował współczesny świat. Brak obecności w sieci zakrawa o samobójstwo marketingowe. Profesjonalna i przejrzysta strona internetowa to podstawa we współczesnym biznesie. Zaufaj i powierz jej wykonanie profesjonalistom.

ZOBACZ WIĘCEJ

MARKETING INTERNETOWY

Tworzymy i administrujemy profilami społecznościowymi. Dostarczamy treści, zdobywamy, angażujemy i prowadzimy dialog z fanami marki, stale budując jej potencjał. 

ZOBACZ WIĘCEJ

SKLEPY INTERNETOWE

Sprzedaż e-commerce to brak ograniczeń. Sprzedawaj wszędzie i zawsze. Profesjonalna responsywna platforma sprzedażowa wzbudzi zaufanie Twoich klientów. Wspólnie będziemy dążyć do perfekcji. Sprzedaż  nigdy nie była tak prosta.

ZOBACZ WIĘCEJ

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Spójna identyfikacja wizualna to klucz do sukcesu. Jeśli szukasz kreatywnych grafików - dobrze trafiłeś! Skutecznie zwięszymy Twoją rozpoznawalność. Kreacja biznesowego wizerunku to nasza pasja.

ZOBACZ WIĘCEJ

SUPPORT


24h/7 DNI
W TYGODNIU

GWARANTUJEMY


0

PROCENT
ZADOWOLENIA

RESPONSYWNE


  

FUNKCJONALNE
STRONY INTERNETOWE

PONAD


0

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Nasi Klienci

Strony WWW Poznań, Leszno, Strony Internetowe, Sklepy Internetowe, Szablony Allegro, Szablony eBay

Według raportu przygotowanego przez firmę Sucuri Security, za drugi kwartał 2016 roku, CMS Wordpress jest najbardziej lubianym przez hakerów i wirusy systemem CMS. Ataki na witryny oparte o Wordpressa to aż 74% wszystkich infekcji. Natomiast na pozostałe 6 systemów rozkłada się jedynie 22% podobnych działań. Szczegóły znajdziecie w infografice.

 

Warto zastanowić się dlaczego Wordpress tak niechlubnie deklasuje rywali. Fakt ten wynika m. in. z jego ogromnej popularności, która w tym przypadku działa na jego niekorzyść. Wybierając system CMS dla strony internetowej zawsze warto zpoznać się z podobnymi raportami. Niestety z doświadczenia wiemy, że mało kto to robi. Przy wyborze najodpowiedniejszej platformy do zarządzania stroną zawsze staramy się naszym Klientom przedstawić "za" i "przeciw" każdego z systemów biorąc pod uwagę nie tylko rodzaj projektowanej witryny ale i tego typu statystyki. 

 

Chcesz przedyskutować swój projekt?

Skontaktuj się z nami

Chcesz przedyskutować
swój projekt?

Skontaktuj się z nami

Newsletter

Chesz otrzymywać min. 20% rabaty na nasze usługi? Pamiętaj, wysyłamy tylko wartościowe zniżki!