perfekcyjneStrony.pl - Joomla 3.7 już jest!

POZYCJONOWANIE

Obecność w Internecie to najlepszy sposób na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów i tym samym na polepszenie zysków firmy. Zwiększ swoje notowania – skorzystaj z szansy jaką daje Ci pozycjonowanie stron internetowych.

ZOBACZ WIĘCEJ

SZABLONY ALLEGRO

Wyróżnij swoje aukcje wśród milionów innych. Stwórz swoją markę, podnieś jakość biznesu, sprzedawaj więcej, częściej, dzięki profesjonalnej i estetycznej aukcji dostosowanej do Twojego klienta.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

STRONY INTERNETOWE

Internet zdominował współczesny świat. Brak obecności w sieci zakrawa o samobójstwo marketingowe. Profesjonalna i przejrzysta strona internetowa to podstawa we współczesnym biznesie. Zaufaj i powierz jej wykonanie profesjonalistom.

ZOBACZ WIĘCEJ

MARKETING INTERNETOWY

Tworzymy i administrujemy profilami społecznościowymi. Dostarczamy treści, zdobywamy, angażujemy i prowadzimy dialog z fanami marki, stale budując jej potencjał. 

ZOBACZ WIĘCEJ

SKLEPY INTERNETOWE

Sprzedaż e-commerce to brak ograniczeń. Sprzedawaj wszędzie i zawsze. Profesjonalna responsywna platforma sprzedażowa wzbudzi zaufanie Twoich klientów. Wspólnie będziemy dążyć do perfekcji. Sprzedaż  nigdy nie była tak prosta.

ZOBACZ WIĘCEJ

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Spójna identyfikacja wizualna to klucz do sukcesu. Jeśli szukasz kreatywnych grafików - dobrze trafiłeś! Skutecznie zwięszymy Twoją rozpoznawalność. Kreacja biznesowego wizerunku to nasza pasja.

ZOBACZ WIĘCEJ

SUPPORT


24h/7 DNI
W TYGODNIU

GWARANTUJEMY


0

PROCENT
ZADOWOLENIA

RESPONSYWNE


  

FUNKCJONALNE
STRONY INTERNETOWE

PONAD


0

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Nasi Klienci

Strony WWW Poznań, Leszno, Strony Internetowe, Sklepy Internetowe, Szablony Allegro, Szablony eBay


joomla 3 7Długo zapowiadana aktaulizacja stała się faktem. Od wczoraj dostępna jest do zaktualizowania najnowsza stablina wersja Joomla! 3.7. Oprócz kwestii dotyczących bezpieczeństwa nowa wersja tego popularnego systemu CMS wprowadza szereg nowości dotyczących wyglądu i łatwości obsługi panelu administracyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z najwazniejszymi z nich.

 

 

1. Flat Design

Wygląd panelu administracyjnego Joomla! został znacznie odświeżony poprzesz wprowadzenie modnych ostatnio przycisków typu flat. Same przyciski zostały dodatkowo powiększone, co znacznie ułatwia klikanie.

 

2. Własne menu administratora

Od teraz można ograniczyć zbędne opcje menu, z których nie korzystacie. To duże ułatwienia szczególnie dla początkujących użytkowników systemy Joomla!. Zbędne opcje nie będą się mieszać i wprowadzać zamieszania. To także świetnie rozwiązanie dla administratorów, którzy mają mieć mniejsze uprawnienia zarządzania witryną.

 

3. Przycisk Tworzenie przy pozycji menu

Począwszy od Joomla! 3.7 tworzenie struktury menu witryny będzie prostsze. Dotychczas tworząc pozycję menu typu Pojedynczy Artykuł należało najpierw stworzyć artykuł, a dopiero potem pozycję menu (tak więc odbywało się to w dówch różnych miejscach). Było to bardzo czasochłonne szczególnie przy tworzeniu kilkudziesięciu pozycji menu. W praktyce oznaczało to, że przy tworzeniu przykładowo 50 pozycji musieliśmy wszysko robić podwójnie. Teraz w tym samym czasie stworzymy 100 pozycji menu, ponieważ wszystko odbywa się już w jednym miejscu. Oprócz artykułów przycisk ten pozwala również stworzyć takie opcje jak: Pojedynczy Kontakt, Jedna kategoria kontaktów - lista, Jedna kategoria artykułów - lista, Jedna kategoria artykułów - przegląd, Doniesienia - Pojedyncze źródło, Jedna kategoria doniesień - lista.

 

4. Custom Fileds (Dodatkowe Pola)

Znana funkcja z popularnego komponentu K2 zagościła w końcu w Joomla! bez konieczności instalowania go. Możemy już dodać do artykułu i formularzy konaktowych własne pola (m. in. kalendarz, checkboxy, kolory, wybór z listy).

 

5. Koniec z nuemrami ID w adresach URL

To wielkie ułatwienie dla osób, które pozycjonują swoją stronę internetową i optymalizują ją pod kątem SEO. Nowy router Joomla! sprawia, że adresy podstron są bardziej przyjazne dla robotów wyszukiwarki i dla oka internaturów.

 

6. Łatwiejsze tworzenie witryn wielojęzycznych

Budowa witryny wielojęzycznej w Joomla! 3.7 jest już znacznie łatwiejsza. Po pierwsze Joomla! zyskała nową zakładkę o nazwie Multilingual Associations, który nie wymaga już od nas tworzenia kopii wszystkich artykułów i modułów oraz przypisywania im innych języków treści. Po drugie zainstalowanie nowego języka nie wymaga już od nas stworzenia do niego języka treści. Takie zagadnienia jak Nazwa rodzima, Znacznik języka, Kod języka w URL - parametry potrzebne do jego stworzenia już nas nie interesują. System automatycznie stworzy język treści do zainstalowanego jezyka. Wystarczy go opublikować. 

Joomla3 7 multilangual Associations

 

 7. Pozostałe nowości

CMS Joomla! zyskał również inne ciekawe i ułatwiające prace opcje. Są to m. in. nowe przyciski do edytora TinyMCE (można go też spersonalizować uprawnieniami do każdej z grup administratorów), został dodany przycisk zaznacz wszystko w zakładce Media, dodana funkcja drag & drop przy instalacji dodatków, modułów i komponentów, ulepszone zostało również ocenianie artykułów i możliwość sortowania ich według ocen.

 

Bezpieczeństwo na pierwszym planie

Przede wszystkim należy jednak pamiętać, że na pierwszym planie zawsze powinny być dla nas kwestie poprawiające bezpieczeństwo systemu CMS, które zawsze są wdrażane z każdą kolejną aktualizacją. Właśnie dlatego należy niezwłocznie zaktualizować stronę opartą o Joomla! do najnowszej wersji 3.7. 

Chcesz przedyskutować swój projekt?

Skontaktuj się z nami

Chcesz przedyskutować
swój projekt?

Skontaktuj się z nami

Newsletter

Chesz otrzymywać min. 20% rabaty na nasze usługi? Pamiętaj, wysyłamy tylko wartościowe zniżki!