perfekcyjneStrony.pl - Polityka prywatności

Polityka Prywatności

Polityka Prywatności dotyczy danych przetwarzanych poprzez formularze kontaktowe oraz zamówieniowe, które są wykorzystywane w ramach stony internetowej.

GROMADZONE INFORMACJE I SPOSOBY ICH WYKORZYSTANIA

1. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zobacz więcej (Polityka Cookies).

2. Podmiotem gromadzącym danym osobowe Użytkowników i przesyłane przez nich informacje jest firma perfekcyjneStrony.pl (Biuro Obsługi Klienta: ul. Umultowska 85/116, 61-614 Poznań).

3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

4. Przesłanie danych osobowych w formularzach zamówień nie jest równoznaczne z zawarciem wiążącej umowy handlowej. Wiążąca umowa na wykonanie usług może być zawarta tylko pisemnie.

UDOSTĘPNIANIE INFORMACJI - BEZPIECZEŃSTWO

1. Przesłane przez Użytkowników dane kontaktowe i informacje mogą zostać użyte tylko w celu kontaktu marketingowego.

2. Podmiot gromadzący dane osobowe Użytkowników i przesyłane przez nich informacje nie wykorzystuje ich do innych celów niż powyższe bez zgody Użytkownika.

3. Chronimy dane osobowe Użytkowników przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, a także innymi przypadkami ich ujawnienia albo utraty oraz przed zniszczeniem lub nieuprawnioną modyfikacją wskazanych danych oraz informacji poprzez stosowanie odpowiednich zabezpieczeń organizacyjnych, a także zabezpieczeń o charakterze technicznym i programistycznym.

UZYSKIWANIE DOSTĘPU DO DANYCH OSOBOWYCH I ICH AKTUALIZOWANIE

1. Użytkownik ma prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom naszych usług dostęp do ich danych osobowych oraz możliwość poprawiania błędnych informacji i usuwania tych danych na żądanie, o ile ich zachowanie nie jest konieczne w związku z wymogami prawa.

2. Przed zrealizowaniem takich żądań prosimy użytkowników o zidentyfikowanie się i wskazanie informacji, które mają zostać udostępnione, poprawione lub usunięte. Udostępnianie i poprawianie danych jest bezpłatne.

BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Chcesz przedyskutować swój projekt?

Skontaktuj się z nami

Chcesz przedyskutować
swój projekt?

Skontaktuj się z nami

Newsletter

Chesz otrzymywać min. 20% rabaty na nasze usługi? Pamiętaj, wysyłamy tylko wartościowe zniżki!